PRZYJAZNE I NOWOCZESNE WNĘTRZE

To, co nas wyróżnia na tle innych placówek edukacyjno-opiekuńczych, to przyjazne i nowoczesne wnętrza.

W świecie "Na Górkach" dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal żłobkowych i przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w proste drewniane meble, pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej i neutralnej kolorystyce.

Z roku na rok obserwuje się, iż dzieci są przestymulowane ilością bodźców, a ich układ nerwowy spotyka się z wieloma ograniczeniami na drodze swojego rozwoju. Dlatego też, tworząc koncepcję naszych placówek, myśleliśmy o stworzeniu dzieciom optymalnych warunków do rozwoju, zabawy i odpoczynku. Z myślą o naszych dzieciach sprowadzamy wysokiej jakości wyposażenie, które jest ognioodporne, antyalergiczne i posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, a ponad wszystko ma przepiękne naturalne kolory, jest ciepłe i miękkie – więc dzieci uwielbiają na nim siedzieć, bawić się i wypoczywać.

NOWOCZESNY SYSTEM WENTYLACJI  I CODZIENNY POBYT NA ŚWIEŻYM POWIETRZU


Tworząc placówki „ Na Górkach” postawiliśmy na zdrowie.

Pomieszczenia, w których przebywają dzieci zostały wyposażone w nowoczesny system wentylacji, który wymieniając powietrze, jednocześnie usuwa zanieczyszczenia (alergeny). Ponadto, pozwala na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach, bez konieczności otwierania okien, co jest niezwykle istotne przy bardzo wysokich i niskich zewnętrznych temperaturach (upał/mróz). Jako jedni z nielicznych w 100% spełniamy normy dotyczące wymiany powietrza, które nałożył na placówki opieki nad dziećmi do lat 3 ustawodawca (15m3/h na 1 dziecko). Natomiast w upalne dni towarzyszy nam w salach dodatkowo klimatyzacja.


Kolejnym atutem jest codzienny pobyt na świeżym powietrzu.

Dbając o prawidłowy rozwój ruchowy maluszków, zapewniamy im codzienny pobyt na świeżym powietrzu. Każda nasza sala posiada własne wyjście na ogrodzony plac zabaw. W ogródkach dzieci mogą wybrać różne formy aktywności: zabawę w piaskownicy, wchodzenie na równoważnię, zjeżdżanie ze zjeżdżalni lub uczestnictwo w grach i zabawach ruchowych. Dla najmłodszych dzieci zakupiliśmy także sześcioosobowe wózki, które pozwalają na długie spacery. Aktywność na świeżym powietrzu rozwija sferę emocjonalną, poszerza codzienne doświadczenia dzieci, a także kształtuje pomysłowość i wyobraźnię.